Kariera w naszym zespole

Aktualne oferty pracy

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technik mechanik

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe mechaniczne
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w zawodzie
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość prac ślusarskich i obróbki skrawaniem
  • Podstawowa znajomość oprogramowania typu CAD
  • Sumienność, staranność i precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Obróbka elementów mechanicznych
  • Montaż podzespołów mechanicznych i optycznych
  • Kontrola jakości komponentów od dostawców
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Przygotowanie gotowych wyrobów do wysyłki
  • Wsparcie produkcji w zakresie wytwarzanych produktów

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej firmie i kreatywnym środowisku
  • Konkurencyjne zarobki
  • Pracę na jedną zmianę
  • Miejsce pracy Poznań
  • Pracę w zespole doświadczonych inżynierów
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres email info@airoptic.pl

More information